TELEMARKETING

Organizujemy i prowadzimy akcje telemarketingowe skierowane do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Do telemarketingu wykorzystujemy bazy dostarczone przez klienta lub bazy z naszej oferty.

telemarketing photo 500x500 1
kz8nhvg tgi

TELEMARKETING

Cele, jakie możecie osiągnąć zlecając nam kampanię telemarketingową:

KORZYŚCI Z KAMPANII TELEMARKETINGOWEJ

ZAPEWNIAMY

telemarketing v2

CZYM SIĘ CECHUJE DOBRY TELEMARKETER?

Dobry telemarketer musi być przede wszystkim skuteczny! Usługi telemarketingowe opierają się w końcu na budowaniu zaufania u rozmówcy. Konsumenci na przestrzeni lat nauczyli się nieufności do nieznajomych – niezależnie od tego, czy planujesz prowadzić marketing telefoniczny w sektorze B2B, czy też B2C. Na jego efektywność składa się jednak kilka cech, które zawsze bierzemy pod uwagę, wybierając odpowiednie zimne bazy danych i przekuwając je w zbiory gorących LEADów.

Telemarketing jest wciąż bardzo popularnym kanałem komunikacyjnym i wielu naszych klientów chętnie korzysta z usług tego typu. Prowadzone przez Directan akcje telemarketingowe cechują się dużą skutecznością – dlatego, że wykonywane są one z najwyższą starannością i z zachowaniem standardów.

Pamiętaj, że usługi telemarketingu realizowane przy współpracy z zespołem Directan.pl, wykonywane są na podstawie analizy klienta i obsługiwanej bazy danych. Dzięki naszemu doświadczeniu przygotowujemy strategie, które pozwolą osiągnąć sukces sprzedażowy. Dobieramy więc właściwą formę komunikacji, którą dopasowujemy pod kątem wieku, płci, preferencji, zainteresowań, a nawet miejsca zamieszkania odbiorców. W ten sposób nie tylko przekujemy kontakt w tzw. gorący LEAD, ale i przygotujemy Twoim pracownikom grunt pod udaną sprzedaż. Ty musisz zadbać wyłącznie o finalizację transakcji.

Telemarketerzy Directan potrafią uważnie słuchać swojego rozmówcy. Doskonale rozpoznają oni jego potrzeby oraz wiedzą, jak prowadzić rozmowę na wybrany temat zgodnie ze standardem najwyższej jakości telefonicznej obsługi klienta.

Naszych telemarketerów cechuje cierpliwość oraz opanowanie, a przede wszystkim wysoka kultura osobista, która sprzyja rozmowie. Posiadają przyjemny głos, świetną dykcję, a także odpowiednie tempo wypowiadania zdań – tak by osoba po drugiej stronie słuchawki doskonale rozumiała kontekst. To osoby świadome jak posługiwać się językiem korzyści oraz efektywnie i zrozumiale przekazywać zalety współpracy między stronami.

Dobry telemarketer powinien posiadać także świetną intuicję – po to, by wyczuć potrzeby i gust klienta. Telemarketerzy Directan mają wszystkie powyżej wymienione cechy. Dzięki temu szybko i efektywnie nawiązują kontakt z klientem i pomagają mu zainteresować się tym, co Twoja firma może mu zaoferować. Prowadzone przez nas akcje to szansa na szybkie osiągnięcie założonych celów sprzedażowych.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz zapytania, znajdujący się w zakładce Kontakt. Skorzystaj ze wsparcia ekspertów.

POZNAJ USŁUGI TELEMARKETINGOWE – DIRECTAN.PL

Profesjonalny telemarketing to nasza specjalność od ponad 20 lat w branży marketingu bezpośredniego. Od 2002 roku realizujemy kampanie oparte zarówno o telemarketing B2B, jak i B2C dla niemal każdego sektora sprzedaży – współpracując z przedsiębiorstwami o różnym rozmiarze.

System Contact Center to rozbudowana infrastruktura, która musi być zarządzana przez doświadczony zespół ekspertów. Jeśli prowadzisz firmę, możesz uniknąć kosztów na wdrożenie takich rozwiązań jak wewnętrzny system Contact Center i szkolenie nowych pracowników. Wybierając outsourcing z Directan.pl zyskujesz pewność, że wypracowane przez nas rozwiązania zaczną owocować w krótkim czasie, a Twoja sprzedaż wzrośnie. Firma telemarketingowa zajmie się dla Ciebie całym procesem, uruchamiając kampanie LEADowe, czy obsługując infolinie.

Masz pytania lub chcesz poznać szczegóły współpracy z naszym zespołem? Zastanawiasz się na wynajmem bazy danych, by sprawdzić potencjał telemarketingu? Skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie udzielimy odpowiedzi i pomożemy Ci podjąć decyzję.

kn kvidcha0

REALIZACJA

1. OPIS KLIENTA

Firma z branży wydawniczej oferująca produkty multimedialne, wraz z rozwojem oferty, postanowiła zintensyfikować działania w obszarze sprzedaży telefonicznej. Ze względu na strukturę organizacyjną klient zdecydował się na skorzystanie z zewnętrznego call-center.

2. GRUPA DOCELOWA

Docelowi odbiorcy produktów naszego klienta to firmy z bazy B2B, przede wszystkim placówki edukacyjne i szkoły.

3. CEL MARKETINGOWY

Ustaliliśmy z klientem, że planowana kampania telemarketingowa B2B obejmie zasięgiem cały kraj. Szczególny nacisk położyliśmy na województwa wyróżniające się znaczną dynamiką rozwoju ekonomicznego i rozwijające infrastrukturę teleinformatyczną. Oczekiwanym efektem kampanii było:

1. zwiększenie sprzedaży edukacyjnych programów on-line

2. pozyskanie bazy potencjalnych klientów, w tym danych osób decyzyjnych

3. wzrost rozpoznawalności marki

4. nawiązanie relacji z klientami

4. PRZYGOTOWANIE STRATEGII

Realizację kampanii rozpoczęliśmy od pozyskania najlepszej bazy firm – potencjalnych użytkowników produktów naszego klienta. Następnie przystąpiliśmy do sporządzenia skryptu rozmowy, który musiał spełnić dwie podstawowe funkcje:

1. zapewnić telemarketerom dotarcie do właściwych osób odpowiedzialnych za podjęcie decyzji o zakupie oprogramowania dydaktycznego działającego on-line

2. umożliwić krótkie i rzeczowe przedstawienie oferty oraz sprzedaż produktu

 

Zorganizowaliśmy szkolenie dla telemarketerów w celu zapewnienia najwyższej jakości prowadzonych rozmów. Z pomocą klienta przygotowaliśmy także materiały informacyjne, aby wyjaśnienia udzielane zainteresowanym osobom były rzetelne i precyzyjne. Ze względu na kilkumiesięczny okres trwania kampanii opracowaliśmy także system dynamicznego przekazywania klientowi raportów o przebiegu kampanii i uzyskanych efektach sprzedażowych.

5. REZULTATY KOŃCOWE

W wyniku przeprowadzenia kampanii telemarketingowej nasz klient zyskał:

1. zwiększenie sprzedaży produktu objętego kampanią
2. bazę bezpośrednich danych kontaktowych do osób decyzyjnych w firmach edukacyjnych i szkołach
3. możliwość przedstawienia pełnej oferty swoich produktów
4. znaczną poprawę rozpoznawalności marki

5. zbudowane relacje z klientami

376kn isple

ZACZNIJMY NASZĄ WSPÓŁPRACĘ!

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną podążać za nowymi trendami i niezawodnością.

376kn isple