KAMPANIE SMS

Marketing SMSowy od wielu lat jest elementem strategii marketingowych licznych dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, które systematycznie przeprowadzają kampanie mające na celu pozyskiwanie nowych klientów, a także wzmacnianie świadomości wśród stałych partnerów biznesowych.

ik auiwebbm
guij0yszpig

KAMPANIE SMS - MARKETING MOBILNY

SMS marketing od lat stanowi bazę działań marketingowych wielu dużych, średnich i małych firm, które nie tylko regularnie podejmują akcje mające na celu zdobywanie nowych klientów, ale także budowę świadomości wśród stałych kontrahentów.

Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, czy kampania reklamowa SMS jest w stanie pomóc Ci w rozwoju biznesu, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z przygotowanych przez nas rozwiązań – do których należy efektywny marketing mobilny. Zaufaj doświadczeniu Directan.pl i dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów już teraz.

SMS MARKETING - SPRAWDZONY SPOSÓB DOTARCIA DO KLIENTÓW

Chociaż w pierwszym momencie mogłoby się wydawać, że komunikacja SMS nie należy do skomplikowanych, cały proces wymaga właściwego przygotowania. Po pierwsze, potrzebujesz strategii, która zakładać będzie zarówno formę komunikacji, jak i cel przeprowadzonych działań. Po drugie, musisz mieć dostęp do bazy danych odbiorców, którzy wyrazili zgodę na kontakt z nimi za pośrednictwem telefonu.

SMSy marketingowe nie powinny również trafiać do każdego, dlatego opracowanie dobrze dopasowanej bazy danych jest kluczem do sukcesu. W innym wypadku nie tylko zmarnujesz dużo czasu, ale i środków na kampanię, gdyż kontakt z osobami niezainteresowanymi Twoimi usługami lub produktami jest nieefektywny. Zdaj się zatem na wsparcie zespołu Directan.pl – jako profesjonalna agencja reklamowo-marketingowa zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji działań reklamowych.

spvhcbuki6e

KAMPANIE SMS

owvrb m3gwe

Wysyłka sms to prosta i bardzo skuteczna forma dotarcia do klientów z aktualną ofertą. Jej wdrożenie ma najczęściej na celu wsparcie innych działań marketingowych związanych z daną kampanią. Do głównych zalet wysyłki sms należy szybkość realizacji, stosunkowo niski koszt oraz ogromna i aktualna baza danych potencjalnych klientów do dyspozycji.

W ramach kampanii SMS proponujemy:

DIRECTAN.PL -TWOJA POMOC W OSIĄGNIĘCIU CELU

Prowadząc kampanie SMS dla naszych klientów, proponujemy:

  • wyselekcjonowanie bazy danych, która wpasuje się w Twoje oczekiwania,
  • przeprowadzenie wysyłki wiadomości SMS,
  • raportowanie działań i ich efektywności.

Zapewniamy więc kompleksową obsługę. Narzędzia marketingu mobilnego są nam znane od ponad 20 lat, gdy obserwowaliśmy rynek i zmieniające się trendy. Dzięki temu umiemy wykorzystać w praktyce zdobywaną wiedzę, tworząc strategie i prowadząc kampanie SMS w sposób jakościowy – dostosowując wszystkie działania do przepisów i najwyższych standardów jakości.

376kn isple

ZACZNIJMY NASZĄ WSPÓŁPRACĘ!

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną podążać za nowymi trendami i niezawodnością.

376kn isple