HLR

HLR to innowacyjna usługa, dzięki której łatwo i szybko możecie Państwo uzyskać wiele cennych informacji o telefonach komórkowych Waszych klientów (obecnych i potencjalnych).

HLR
97hfvpynr1m 1

HLR - JAK SPRAWDZIĆ CZY NUMER ISTNIEJE

Informacje podawane są na bieżąco, przekazywane w formie raportu w pliku Excel. Istnieje także możliwość zintegrowania usługi z systemami call center.

Aktualnie możemy zapewnić pełne usługi HLR w ponad 30 krajach.

Korzystając z usługi HLR dowiecie się Państwo m.in.:

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ NUMERU

Dlaczego sprawdzanie dostępności numeru może mieć tak duże znaczenie dla skuteczności kampanii marketingowych w Państwa firmie? Przyjrzyjmy się temu bliżej: korzystając z ogólnie dostępnych baz danych bądź też z baz pochodzących z niepewnego źródła, wielokrotnie możemy natknąć się na numery, które są nieaktywne, niedostępne lub po prostu błędne. Ten problem od podszewki zna każda firma, która chociaż raz miała okazję przeprowadzać kampanię reklamową. Eliminacja nieaktywnych numerów to efektywny sposób na oszczędność czasu oraz redukcję kosztów związanych z wykonywaniem nieskutecznych połączeń.

USŁUGA HLR

Usługa HLR to adekwatne rozwiązanie dla każdej firmy, w której pozyskiwanie klientów odbywa się drogą telefoniczną. W trosce o jak najwyższą wydajność pracy telemarketerów, polecamy naszą profesjonalną usługę sprawdzania dostępności numerów. To prosty sposób na weryfikację bazy danych i wyeliminowanie kontaktów które nie mają już wartości marketingowej.

Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej, dzisiaj możemy pochwalić się niezwykle wysoką efektywnością wykonywanych przez nas usług. Korzystanie z innowacyjnych metod oraz ogromna wiedza w dziedzinie badań marketingowych pozwala nam na opracowywanie skutecznych strategii marketingowych dla firm z różnych branż. Profesjonalną usługę HLR możemy śmiało polecić każdej firmie, która korzysta z baz danych i pragnie zweryfikować ich aktualność.

HLR - DOWIEDZ SIĘ WSZYSTKIEGO O NUMERACH TELEFONÓW

Skorzystaj z innowacyjnej usługi HLR i usprawnij swoje działania marketingowe. Zadbaj o skuteczność badań lub kampanii reklamowych, wspierając się najnowszymi i zarazem skutecznymi działaniami. Poznaj świat HLR GSM lepiej i zleć nam przygotowanie raportu.

iyu ymmrm7s

POZNAJ KORZYŚCI Z HLR

Szeroki wachlarz możliwości, jaki oferuje usługa HLR, jest bardzo korzystny dla wielu firm pod kątem biznesowym. Do czego może być przydatna ta technologia? Nie pozostawimy Cię długo bez odpowiedzi – przeczytaj dalej i sprawdź.

Potrzebujesz informacji – w jakiej sieci znajduje się dany numer, żeby przekonać do siebie Klientów? A może usługa „sprawdź dostępność numeru” jest dla Ciebie ważna, żeby zweryfikować, czy jest on aktywny. Wiele tych czynności jest niezbędnych, żeby przeprowadzić selekcję swoich baz numerów telefonów. Być może niektóre z nich nie działają lub zmieniły właściciela. Sprawdź numer dzięki usłudze HLR.

Co jeszcze możesz zyskać, gdy zdecydujesz się sprawdzić numer? Zleć nam badania za pomocą technologii HLR GSM i zaoszczędź pieniądze. Przygotujemy szczegółowy raport, który pozwoli nam określić, które numery telefonu z Twojej bazy są nieaktywne lub zmieniły status. W ten sposób w kolejnych działaniach będziesz mógł wykonać działania marketingowe do osób, które są potencjalnie zainteresowane. Pozwoli Ci to także oszczędzić czas, bo nie będziesz niepotrzebnie kontaktował się z nieaktywnymi numerami. Dodatkowo szczegółowy raport, pozwoli Ci poszerzyć wiedzę o swoich Klientach i przygotować dla nich ofertę szytą na miarę.

Zainteresowały Cię usługi Directan Plus? Nie zwlekaj, zapytaj nas o technologię HLR – napisz lub zadzwoń. Czekamy na kontakt, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

BADANIA MARKETINGOWE I HLR

Podczas przeprowadzania badań marketingowych aktualność bazy danych jest bardzo ważna. Kontaktowanie się z nieaktywnymi numerami lub osobami przebywającymi za granicą na wakacjach, może znacznie wydłużyć proces. Na początku procesu, warto sięgnąć po technologię HLR i GSM, żeby zweryfikować bazę, pozostawiając na liście tylko numery, które mają wartość marketingową.

Nie trać czasu i zasobów na zabieganie o nieaktywne kontakty. Zrób selekcję swojej bazy i skoncentruj się na tych numerach, które mają największy potencjał. Zrealizuj swoje cele szybciej i łatwiej. Przeprowadź precyzyjne działania.

Przekonaliśmy Cię, że warto sięgnąć po HLR? Jeśli pytasz nas o zdanie, to jesteśmy zdecydowanie na TAK! Warto używać innowacyjnych rozwiązań, które usprawniają naszą pracę i przynoszą dobre rezultaty. Zleć nam przygotowanie raportu o numerach telefonów z Twojej bazy danych i skorzystaj z naszego niemal 20-letniego doświadczenia marketingowego. Sprawdź nas i sprawdź HLR.

rsc6d7bo0fa

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY!

Raport wskaże numery które są nieaktywne. Możesz wykreślić je ze swojej bazy i uniknąć tym samym kosztów związanych z wysyłką wiadomości do nieaktualnych numerów

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU!

Możesz ograniczyć czas przeznaczony na kampanię marketingową dzięki wykreśleniu nieaktywnych numerów z listy kontaktów

WIEDZA O POTENCJALNYM KLIENCIE

Możesz ustalić czy numer klienta został przeniesiony do nowej sieci oraz jaka była sieć macierzysta

 

A WSZYSTKO TO PRZY NIEZWYKLE NISKICH KOSZTACH

Dobro i zadowolenie naszego klienta jest na pierwszym miejscu dla tego każda oferta jest dostosowana do wymagań i oczekiwań, tak aby każdy był zadowolony

TAKTOWNOŚĆ WOBEC POTENCJALNYCH KLIENTÓW

HLR to doskonałe narzędzie, które dzięki możliwości weryfikacji czy numer znajduje się w roamingu, pozwala sprawdzić czy abonent przebywa aktualnie na wakacjach. Możesz kierować się swoją dyskrecją przy podejmowaniu decyzji o wysyłce wiadomości do takiej osoby

376kn isple

ZACZNIJMY NASZĄ WSPÓŁPRACĘ!

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną podążać za nowymi trendami i niezawodnością.

376kn isple