HLR

HLR

HLR to innowacyjna usługa, dzięki której łatwo i szybko możecie Państwo uzyskać wiele cennych informacji o telefonach komórkowych Waszych klientów (obecnych i potencjalnych). Informacje podawane są na bieżąco, przekazywane w formie raportu w pliku Excel. Istnieje także możliwość zintegrowania usługi z systemami call center.

Aktualnie możemy zapewnić pełne usługi HLR w ponad 30 krajach.

Korzystając z usługi HLR dowiecie się Państwo m.in.:

  • czy numer jest aktywny, dostępny
  • czy numer został przeniesiony do innej sieci – jeżeli tak to do jakiej
  • jaka jest sieć macierzysta przeniesionego numeru
  • czy abonent przebywa obecnie za granicą

Sprawdzanie dostępności numeru 

Dlaczego sprawdzanie dostępności numeru może mieć tak duże znaczenie dla skuteczności kampanii marketingowych w Państwa firmie? Przyjrzyjmy się temu bliżej: korzystając z ogólnie dostępnych baz danych bądź też z baz pochodzących z niepewnego źródła, wielokrotnie możemy natknąć się na numery które są nieaktywne, niedostępne lub po prostu błędne. Ten problem od podszewki zna każda firma, która chociaż raz miała okazję przeprowadzać kampanię reklamową. Eliminacja nieaktywnych numerów to efektywny sposób na oszczędność czasu oraz redukcję kosztów związanych z wykonywaniem nieskutecznych połączeń. 

Badanie marketingowe

Usługa HLR to adekwatne rozwiązanie dla każdej firmy, w której pozyskiwanie klientów odbywa się drogą telefoniczną. Badania marketingowe to istotny krok dla uzyskania maksymalnej efektywności przeprowadzanych działań marketingowych. W trosce o jak najwyższą wydajność pracy telemarketerów, polecamy naszą profesjonalną usługę sprawdzania dostępności numerów. To prosty sposób na weryfikację bazy danych i wyeliminowanie kontaktów które nie mają już wartości marketingowej. 

Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej, dzisiaj możemy pochwalić się niezwykle wysoką efektywnością wykonywanych przez nas usług. Korzystanie z innowacyjnych metod oraz ogromna wiedza w dziedzinie badań marketingowych pozwala nam na opracowywanie skutecznych strategii marketingowych dla firm z różnych branż. Profesjonalną usługę HLR możemy śmiało polecić każdej firmie, która korzysta z baz danych i pragnie zweryfikować ich aktualność.

HLR TO KONKRETNE KORZYŚCI

Oszczędność pieniędzy!

Raport wskaże numery które są nieaktywne. Możesz wykreślić je ze swojej bazy i uniknąć tym samym kosztów związanych z wysyłką wiadomości do nieaktualnych numerów .

Oszczędność czasu!

Możesz ograniczyć czas przeznaczony na kampanię marketingową dzięki wykreśleniu nieaktywnych numerów z listy kontaktów.

Wiedza o potencjalnym kliencie.

Możesz ustalić czy numer klienta został przeniesiony do nowej sieci oraz jaka była sieć macierzysta.

A wszystko to przy niezwykle niskich kosztach.

Dobro i zadowolenie naszego klienta jest na pierwszym miejscu dla tego każda oferta jest dostosowana do wymagań i oczekiwań, tak aby każdy był zadowolony.

Taktowność wobec potencjalnych klientów.

HLR to doskonałe narzędzie, które dzięki możliwości weryfikacji czy numer znajduje się w roamingu, pozwala sprawdzić czy abonent przebywa aktualnie na wakacjach. Możesz kierować się swoją dyskrecją przy podejmowaniu decyzji o wysyłce wiadomości do takiej osoby.