DIRECTAN PLUS

KIM JESTEŚMY

people
guij0yszpig

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie marketingu bezpośredniego, od 2002 roku pomagamy naszym klientom osiągać wyznaczone cele. Na bieżąco śledzimy panujące trendy i nowinki technologiczne, aby proponowane przez nas rozwiązania były dla Państwa atrakcyjne.

Zrealizowaliśmy wiele kampanii marketingowych, które przyniosły naszym klientom wymierne korzyści. To właśnie ich sukces sprawia, że cieszymy się na rynku opinią rzetelnej firmy, która za główny cel stawia sobie satysfakcję klienta.

DLACZEGO MY

Wyznacz cel – my wskażemy Ci drogę!

About Page intro pic

Profesjonalna agencja marketingu bezpośredniego

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z marketingiem:

leady 2

Agencja marketingowa Poznań

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest tuż pod Poznaniem, jednak współpracę podejmujemy z klientami z całej Polski. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania dopasowane do potrzeb danej firmy. Nasza działalność na tym się nie kończy – zamieszczamy również inserty reklamowe w czasopismach oraz katalogach, których celem jest trafienie do konkretnej grupy odbiorców.

Ponadto zajmujemy się drukowaniem oraz wysyłką różnego rodzaju materiałów reklamowych, etykiet, kopert oraz listów, również z możliwością personalizacji. Naszą ofertę kierujemy również do klientów, których interesuje reklama w radiu lub w telewizji, zarówno o zasięgu regionalnym, jak i ogólnopolskim.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie marketingu bezpośredniego wyróżnia nas na tle firm, które dopiero rozpoczynają działalność w tej branży. Dzięki temu mamy doskonałe wyczucie zmieniających się trendów i potrafimy z dużą dokładnością przewidzieć nadchodzące zmiany. To wszystko pozwala nam skutecznie opracowywać oraz wdrażać strategie marketingowe z uwzględnieniem specyfiki określonej branży.

376kn isple

ZACZNIJMY NASZĄ WSPÓŁPRACĘ!

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną podążać za nowymi trendami i niezawodnością.

376kn isple