SKUTECZNY TELEMARKETING

Właściwa komunikacja z klientem to podstawa sukcesu każdego przedsięwzięcia marketingowego. Ma ona szczególne znaczenie w przypadku telemarketingu, gdy szczegóły oferty omawiane są bezpośrednio z konsumentem. Skuteczny telemarketing musi opierać się po pierwsze na odpowiedniej strategii marketingowej, po wtóre zaś na indywidualnych kompetencjach telemarketerów. W Directan oferujemy organizację profesjonalnych akcji telemarketingowych, przygotowanych w trosce o najwyższe wymagania klientów.

Skuteczne pozyskiwanie klientów przez telefon

Wiele osób niesłusznie bagatelizuje telemarketing jako kanał pozyskania klienta, skupiając się na mediach społecznościowych czy innych typach kampanii online. Telefoniczne pozyskiwanie klientów jest natomiast jednym z najbardziej skutecznych sposobów sprzedaży.

Skuteczny telemarketing z Directan gwarancją sukcesu

Nasz zespół ekspertów w dziedzinie marketingu od 2002 roku przeprowadza kampanie telemarketingowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki ponad 16-letniemu doświadczeniu, skuteczne pozyskiwanie klientów przez telefon nie ma przed nami tajemnic.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalną, dopracowaną w każdym calu kampanię telemarketingową. Nasze kampanie są realizowane w krótkim czasie, a na pozyskanie klienta przez telefon nie trzeba długo czekać. Wszystkie rozmowy telefoniczne są przeprowadzane według przygotowanego wcześniej skryptu oraz nagrywane. Po zakończeniu kampanii telemarketingowej oferujemy Państwu pełen raport z przeprowadzonych działań.

Dlaczego warto wybrać skuteczne pozyskiwanie klientów przez telefon z Directan?

Kampanie telemarketingowe pozwalają na łatwiejsze zrozumienie oczekiwań oraz zaangażowania klienta. Dzięki temu pozyskiwanie klientów przez telefon charakteryzuje się niezwykle wysoką skutecznością. Telemarketing jest również wyjątkowo wszechstronny – w ten sposób wypromować można zarówno całą markę, jak i konkretny towar lub usługę. Ponadto, kampanie telefoniczne są przeprowadzane w wyjątkowo krótkim czasie w porównaniu do innych typów marketingu, przy czym charakteryzują się stosunkowo niskimi kosztami.

Skuteczne pozyskiwanie klientów przez telefon to jednak nie jedyne zastosowanie telemarketingu. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej rozmowie telefonicznej można również wzmocnić relacje z obecnymi klientami, pozytywnie wpływając na wizerunek i rozpoznawalność marki.

Directan to zaufani specjaliści w dziedzinie skutecznego pozyskiwania klientów przez telefon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skuteczne pozyskiwanie klientów przez telefon w atrakcyjnych cenach

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm, które zainteresowane są optymalizacją telemarketingu i tym samym pozyskaniem nowych klientów w krótkim czasie. Skuteczny telemarketing Directan stanowi połączenie wysokiej jakości usług oraz przystępnych cen. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, a także w celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twoich usług.