POZYSKIWANE LEADÓW B2B

Każdą skuteczną kampanię marketingową poprzedzać musi pozyskanie bazy potencjalnych klientów. W Directan zajmujemy się profesjonalnym pozyskiwaniem klientów, które pomoże Ci w osiągnięciu zaplanowanego celu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w tym przypadku jest odpowiednia komunikacja między zlecającym, a wykonawcą – bez niej nie będzie możliwe poznanie szczegółów danego przedsięwzięcia. Dlatego też, pozyskanie klientów biznesowych w Directan jest procesem, który przebiega w trwałym porozumieniu z naszymi partnerami.

Pozyskanie leadów b2b – rozmaite korzyści

W Directan oferujemy również profesjonalne pozyskanie leadów B2B, czyli danych kontaktowych potencjalnych klientów. Dzięki pozyskanym leadom będziesz mógł w krótkim czasie zwiększyć efektywność sprzedaży oraz uniknąć dodatkowych kosztów, związanych z prowadzeniem mniej efektywnej kampanii. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – telefonicznego lub przy użyciu specjalnego formularza na naszej stronie internetowej. Jesteśmy do Twoich usług.

Pozyskiwanie klientów biznesowych

Marketing B2B (business-to-business) rządzi się nieco innymi prawami niż segment B2C (business-to-consumer). Skuteczna sprzedaż skierowana w stronę klienta biznesowego może być dużym wyzwaniem dla osoby nieposiadającej doświadczenia, dlatego pozyskiwanie klientów biznesowych warto zlecić profesjonalnej agencji.

Pozyskiwanie klientów w branży B2B dzięki Directan

Agencja marketingowa Directan to eksperci jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów biznesowych. W branży istniejemy od 2002 roku, a nasze kampanie opieramy o wieloletnie doświadczenie w marketingu. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych klientów, wynikającym z niezliczonych kampanii marketingowych zakończonych sukcesem.

Bazy danych B2B – polskie i zagraniczne

W celu pozyskania klienta biznesowego pracujemy na naszych bazach danych lub też bazach dostarczonych przez klienta. Z naszej strony oferujemy szeroki wachlarz biznesowych baz danych, niezbędnych do skutecznego pozyskania klientów B2B. Co więcej, mamy możliwość przeprowadzenia działań marketingowych nie tylko w kraju, ale i poza granicami Polski. Pozyskiwanie klientów biznesowych na arenie międzynarodowej to dla nas codzienność. Dzięki współpracy z zagranicznymi brokerami, zapewniamy dostęp do niezwykle wartościowych baz danych z Europy, Azji, USA, Ameryki Południowej i Australii.

Efektywne pozyskiwanie klientów biznesowych

Gwarantujemy, że nasz kontakt z potencjalnym klientem jest nienaganny, a nasze kampanie marketingowe charakteryzują się niezwykle wysoką skutecznością. Swoim klientom oferujemy wieloletnie doświadczenie w branży marketingu, ale również nieustannie poszerzamy naszą wiedzę w dziedzinie pozyskiwania klientów B2B.

W naszej ofercie znajdują się różne typy działań marketingowych, między innymi:

  • bazy danych,
  • kampanie telemarketingowe,
  • kampanie mailingowe,
  • kampanie SMS,
  • HLR,
  • kampanie leadowe.

Dzięki temu jesteśmy niezwykle wszechstronni oraz mamy możliwość szybko i skutecznie pozyskać zarówno klienta biznesowego, jak i indywidualnego.