KAMPANIE SMS - MOBILE MARKETING

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy profesjonalne kampanie sms mobile marketing. Marketing sms to propozycja godna rozważenia – dzięki niej możliwe jest dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów w bardzo krótkim czasie. W tym przypadku powodzenie przedsięwzięcia zależeć będzie w szczególności od właściwego ustalenia bazy klientów według przyjętych kryteriów. Dopiero po nim dochodzi do wysłania wiadomości zawierających ofertę.

Kampanie sms mobile marketing – liczne zalety

Skutecznie przeprowadzone kampanie sms mobile marketing wiążą się z licznymi korzyściami biznesowymi. Pozwalają one na zwiększenie efektywności sprzedaży w ramach działalności przedsiębiorstwa oraz uniknięcie zbędnych kosztów, związanych częstokroć z nieefektywnym marketingiem. Gwarantujemy, że optymalizacja kosztów, którą osiągniesz decydując się na współpracę z Directan, da Ci możliwość rozszerzenia prowadzonej działalności oraz zwiększania zysków.

Żyjemy w czasach, w których media i reklama są wszechobecne, a treści marketingowe docierają do odbiorców na bardzo różnych poziomach. W tym kontekście coraz większą rolę odgrywają kampanie SMS mobile marketing, które są w stanie docierać bezpośrednio do potencjalnych Klientów zainteresowanych towarem bądź usługą. Pod tym względem taka reklama może być zdecydowanie bardziej skuteczna aniżeli inne formy znane ze świata marketingu – w tym również te związane z promocją w mediach tradycyjnych, a nawet w internecie. Wszak użytkownicy telefonii komórkowej to w tym momencie niemal sto procent aktywnych zawodowo konsumentów.

Nowoczesny mobile marketing z naszym wsparciem

Rozwiązania proponowane w tym zakresie przez Directan zostały szeroko docenione na polskim rynku, ponieważ bazują na metodach stosowanych z powodzeniem na całym świecie. Prawidła mobilnej reklamy są bowiem dość uniwersalne, a skala możliwości zwiększa się diametralnie wraz z upowszechnieniem smartfonów, a więc nowoczesnych modeli telefonów komórkowych. Dzięki nim w ramach emitowanych reklam można wyświetlać na urządzeniach docelowych rozmaite treści z zakresu rich media, które nie były możliwe do zaprezentowania na komórkach starszego typu. Tym samym działania marketingowe mogą zyskać zupełnie inny charakter, zamieniając reklamę w treść dynamiczną i wciągającą, daleką od przewidywalności tradycyjnych rozwiązań promocyjnych.

Teraz kampanie SMS to nośnik na miarę sukcesu

Tak naprawdę nie ma dziś żadnych ograniczeń w materii treści multimedialnych, graficznych czy dźwiękowych jakie można wyświetlać za pomocą współczesnych telefonów komórkowych. SMS-y również da się w tym kontekście efektywnie wykorzystać. Tego typu reklamy są o tyle pozytywnie postrzegane przez swoich adresatów, że nie zmuszają ich do konsumowania danej treści. Odbiorca sam zdecyduje, czy chce z reklamy skorzystać i w jakim zakresie. Dzięki temu kampanie SMS mobile marketing są dość powszechnie wykorzystywane i to w zasadzie w każdej gałęzi biznesu. Nadają się doskonale do promowania towarów oraz usług dowolnego rodzaju. Z uwagi na bardzo nowoczesną formę dedykowane są w szczególny sposób nieco młodszym grupom odbiorców, jacy z definicji są chętniejsi do zapoznawania się z materiałami takimi jak filmy wideo czy treści muzyczne. Wszystko to bierzemy pod uwagę, projektując na potrzeby zainteresowanych Klientów konkretne rozwiązania. Ich skuteczność broni się na całym świecie – w Polsce nie jest inaczej.

Kompletne targetowanie zgodne z oczekiwaniami

Wszystkie reklamy, jakie są wykorzystywane w ramach wszelkich marketingowych działań muszą być odpowiednio ukierunkowane. Ogromnie ważne jest, aby ten kierunek był trafny i gwarantował adekwatne efekty związane z dotarciem do określonych grup docelowych. Directan stale czuwa, by w tym zakresie każdy element był maksymalnie dopracowany. W ramach targetowania możemy mieć na względzie takie czynniki jak system operacyjny na telefonie, aktualne warunki pogodowe, lokalizację użytkownika, porę dnia bądź demografię. Dzięki tym danym mobile marketing może funkcjonować doskonale i spełnić oczekiwania Klientów wykupujących daną kampanię. Koniec z komunikatami, jakie nie docierają tam, gdzie dotrzeć powinny – wszystko da się zaplanować w detalach.

Mobilnie, ale też społecznościowo

W ramach naszych kreacji mamy na uwadze przyzwyczajenia użytkowników, w tym również ich potrzeby związane typowo z aktywnością w ramach social media. Nie da się zaprzeczyć, że dziś miliony osób udzielają się w serwisach skupiających potencjalnych konsumentów w różnym wieku. Tak naprawdę stwarza to niemal nieograniczone pole tworzenia kampanii promocyjnych adresowanych do różnych kategorii odbiorców. Wskazane jest, aby reklamowa treść na przykład w postaci interaktywnej animacji dawała bezpośrednią opcję udostępniania znajomym zarejestrowanym na poszczególnych platformach społecznościowych. Kampanie SMS są tym samym osadzone nie tylko w świecie użytkowników sieci komórkowych, ale wszystkich mobilnych internautów stanowiących ogromny rynek.

Rozsądny wydatek na mobile marketing – potężny efekt w krótkim czasie

Bardzo zależy nam na tym, by wszyscy Klienci zainteresowani wykupieniem kampanii reklamowej o mobilnym charakterze byli z niej zadowoleni i mieli poczucie, że dokonali optymalnego wyboru. W Directan zawsze podkreślamy, że kampania o takim profilu targetowania i w takiej postaci technicznej jest bez porównania skuteczniejsza aniżeli wiele innych, a jednocześnie pochłania zdecydowanie mniej środków. To oznacza, że można na nią postawić, ryzykując znacznie mniej w wymiarze ekonomicznym, a przy tym uzyskując satysfakcjonujący stosunek kosztów do efektywności. Warunkiem jest postawienie w tym zakresie na fachowców z doświadczeniem oraz wiedzą. Nasz zespół może zagwarantować Klientom jedno i drugie.